Domy Tymczasowe dla kotów oraz 1%

 Ogłoszenie

OTOZ Animals. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze przy ul. Szwajcarskiej 4 rozpoczął nabór zgłoszeń domów tymczasowych dla kotów.
Z powodu okresu wiosenno-letniego, kiedy do schroniska przybywa najwięcej bezdomnych kotów, a zwłaszcza małych kociąt, dla których przebywanie w schronisku, naraża je na wiele chorób, poszukujemy osób, które chciałyby stworzyć dom tymczasowy dla naszych podopiecznych.
Aby zgłosić swoją chęć pomocy w zapewnieniu schronienia, należy wypełnić formularz w poniższym linku:
https://t.ly/9Nvb

Wypełnienie formularza nie jest wiążące, ale dzięki temu będziemy mogli stworzyć bazę, która będzie dla schroniska wsparciem w najbardziej intensywnych momentach.
Dziękujemy wszystkim zgłaszającym się jako dom tymczasowy o wsparcie naszej placówki.

Druga prośba dotycząca mediów społecznościowych w Państwa Gminie to prośba o udostępnienie na Państwa facebooku, bądź stronie internetowej naszej grafiki (w załączniku) dotyczącej 1%. Ten mały gest ogromnie pomaga nam w funkcjonowaniu naszego schroniska, w którym przebywają również podopieczni z Państwa gminy.
Dzięki 1% jesteśmy w stanie zaopatrywać nasz gabinet weterynaryjny w odpowiedni sprzęt, zakupić odpowiednią karmę dla zwierząt, a także wysyłać zwierzęta na specjalistyczne konsultacje, których nie jesteśmy w stanie przeprowadzić na miejscu, kiedy zwierzę tego wymaga. Poniżej propozycja tekst do posta dot. 1%
 
OTOZ Animals. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze, który jest opiekunem bezdomnych zwierząt z Naszej Gminy, bardzo prosi o przekazanie 1% na rzecz bezdomnych zwierząt.
Aby przeznaczyć 1% dla schroniska należy wpisać nr KRS 0000069730, a w celu szczegółowym wpisać „Zielona Góra”
Bardzo dziękujemy za wybranie naszej organizacji do przekazania 1%.
Share Button