Festyn rodzinny

 Ogłoszenie, Sport

W dniu 10 czerwca 2017r. w Dychowie odbył się coroczny festyn rodzinny. Imprezę otworzył Wójt Gminy Bobrowice Marek Babul życząc wszystkim udanej zabawy.

Na początek przygotowane przez Panią Barbarę Lubińską i Panią Katarzynę Dudzic-Syty  dzieci ze szkoły podstawowej w Dychowie zachwyciły występem teatralnym oraz tanecznym.  Występy nagrodzono brawami i drobnymi upominkami.  Podczas festynu jak zawsze animatorzy z  „Grupy T” z Torunia prowadzili szereg gier, zabaw i konkursów z nagrodami,
a następnie swoim spektaklem kabaretowym rozbawiali najmłodszą publiczność. Nie zabrakło również dmuchańców oraz malowania buziek. Dużym powodzeniem cieszyła się nasza słynna grochówka, która jak zawsze dla wszystkich była bezpłatna, a także pajda chleba z ogórkiem i ciasto serwowane przez Sołectwo Dychów. Na zakończenie odbyła się zabawa taneczna.

Podziękowania dla PGE Energia Odnawialna S.A. Oddział ZEW Dychów w Dychowie za zabezpieczenie zasilania w energię elektryczną imprezy oraz strażakom z OSP Bronków za przygotowane pokazu.

 

Share Button