JUBILEUSZ 100 – LECIA URODZIN

 Ogłoszenie

JUBILEUSZ 100 – LECIA URODZIN
31 maja 2014 roku mieszkanka gminy Bobrowice Pani Anastazja Kujawińska ukończyła 100 lat życia. W związku z tym pięknym Jubileuszem z wizytą do Zacnej Jubilatki przybyli :
Wójt Gminy Bobrowice Marek Babul, Sekretarz Gminy Beata Wasyłyk-Sosnowska oraz przedstawiciele Placówki Terenowej KRUS w Krośnie Odrzańskim – Kierownik Placówki Ewa Małecka i Monika Smyczyńska.
W uroczystości uczestniczyła rodzina Dostojnej Jubilatki. 
Składanie życzeń rozpoczął Wójt Gminy, który wręczył Pani Anastazji list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska, przekazał życzenia zdrowia i pogody ducha oraz podarował kwiaty.
Wójt Marek Babul zwracając się do Szanownej Jubilatki wyraził radość, że widzimy ją w dobrym zdrowiu.
Powiedział, że Setne Urodziny to piękna i skłaniająca do zadumy rocznica. Oznacza wszak cały wiek wypełniony codziennymi radościami i troskami, ale także pracą i poświęceniem dla dobra bliskich. Życzył Pani Anastazji długich lat życia w dobrym zdrowiu oraz aby każdy kolejny dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób najbliższych. Następnie wręczył Dostojnej Jubilatce upominek oraz kosz kwiatów.
Przedstawiciele Placówki Terenowej KRUS w Krośnie Odrzańskim złożyli Jubilatce serdeczne życzenia z okazji pięknego Jubileuszu, wręczyli kwiaty oraz list gratulacyjny od Prezesa, z wiadomością o przyznaniu świadczenia honorowego.
Dopełnieniem uroczystości jubileuszowej był tort urodzinowy.

Share Button