JUBILEUSZ 100 – LECIA URODZIN

 Wydarzenia

1 października 2013 roku mieszkanka gminy Bobrowice Pani Teodozja Kulik ukończyła 100 lat życia. W związku z tym pięknym Jubileuszem z wizytą do Zacnej Jubilatki przybyli :

Wójt Gminy Bobrowice Marek Babul, Sekretarz Gminy Beata Wasyłyk-Sosnowska oraz przedstawiciele Placówki Terenowej KRUS w Krośnie Odrzańskim – Kierownik Placówki Ewa Małecka Wiesława Wachel.

W uroczystości uczestniczyła rodzina Dostojnej Jubilatki.

Składanie życzeń rozpoczął Wójt Gminy, który wręczył pani Teodozji list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska, przekazał życzenia zdrowia i pogody ducha.

Wójt Marek Babul zwracając się do Szanownej Jubilatki wyraził radość, że widzimy ją w dobrym zdrowiu.

Powiedział, że Setne Urodziny to piękna i skłaniająca do zadumy rocznica. Oznacza wszak cały wiek wypełniony codziennymi radościami i troskami, ale także pracą i poświęceniem dla dobra bliskich. Życzył pani Teodozji długich lat życia w dobrym zdrowiu oraz aby każdy kolejny dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób najbliższych. Następnie wręczył Dostojnej Jubilatce upominek oraz kosz kwiatów.

Przedstawiciele Placówki Terenowej KRUS w Krośnie Odrzańskim złożyli Jubilatce serdeczne życzenia z okazji pięknego Jubileuszu, wręczyli kwiaty oraz list gratulacyjny od Prezesa, z wiadomością o przyznaniu świadczenia honorowego.

Dopełnieniem uroczystości jubileuszowej był tort urodzinowy.

Share Button