Masz Głos, Masz Wybór

 Ogłoszenie

Z ogromną przyjemnością zapraszamy grupy nieformalne/organizacje pozarządowe/szkoły, biblioteki, domy kultury oraz lokalne media do działań na rzecz swoich lokalnych społeczności.

Prosimy o upowszechnieniu informacji o zaproszeniu na bezpłatne szkolenia w ramach akcji Masz Głos, Masz Wybór, które odbędą się w Państwa regionie, aby wymienić się doświadczeniami i poznać narzędzia przydatne w działaniach obywatelskich.
Spotkania odbędą się we wrześniu i październiku w kilku miastach Polski o różnej tematyce – od metod angażowania społeczności lokalnej po współdecydowanie o otoczeniu. Będzie można porozmawiać ze specjalistami i specjalistkami, a także poznać innych uczestników akcji ze swojego regionu. Więcej o spotkaniach na: http://www.maszglos.pl/dolacz-do-akcji/spotkania-regionalne-2015/

Aby wziąć udział w szkoleniu należy być tegorocznym uczestnikiem akcji Masz Głos, Masz Wybór 2015 – zarejestruj się na http://www.maszglos.pl/dolacz-do-akcji/, wybierzcie interesujące Was działanie i przyjedźcie na szkolenie regionalne.
Zobaczcie daty, miejsca i opisy spotkań, a następnie do 15 września zapiszcie się poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://docs.google.com/forms/d/1stRmNyWwQg11QDWwG1pYnTcrjo6fFWpDBVOK_y5NQAA/viewform
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, zwracamy koszty dojazdu, mogą wziąć udział maksymalnie dwie osoby z organizacji, zapewniamy bezpłatne materiały edukacyjne i torby akcji Masz Głos, Masz Wybór.

pozdrawiam serdecznie,
Magda Pieczyńska

Share Button