Moja Okolica

 Ogłoszenie

Szanowni Państwo,

sytuacja w jakiej się teraz znajdujemy ukazuje jak ważne jest budowanie silnych więzi społecznych, wzajemne wsparcie sąsiedzkie i dostęp do rzetelnych informacji.

Z myślą o tym, wdrażamy dedykowaną aplikację, która będzie w stanie zapewnić wspomniane wyżej funkcje, a do tego stanie się narzędziem ułatwiającym wszystkim funkcjonowanie w naszej gminie.

Aplikacja Moja Okolica została zbudowana z myślą o pogłębianiu relacji pomiędzy samorządem terytorialnym a społecznością lokalną, a także w celu wparcia lokalnych działań biznesowych i komunikacyjnych.

Dysponując tą aplikacją, zawsze będziecie Państwo na bieżąco z najważniejszymi informacjami pochodzącymi z jednostek gminnych takich jak: szkoły, przedszkola, ośrodki pomocy społecznej, urząd gminy, itp.

Dodatkowo będziecie mogli zamieścić informacje o prowadzonej działalności i oferowanych produktach, a w zaistniałej trudnej sytuacji oferować i otrzymywać pomoc od społeczności lokalnej. Aplikacja pozwoli także na stworzenie strefy bezpieczeństwa dla naszych najbliższych, których opieka wymaga pełniejszego nadzoru.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi funkcjonalnościami aplikacji i jej instalacji.

WSZYSTKIE OFEROWANE FUNKCJONALNOŚCI I KORZYSTANIE Z USŁUG JEST NIEODPŁATNE

https://mojaokolica.com/

Aplikację można pobrać z Google Play oraz AppStore

POZNAJ WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI APLIKACJI MOJA OKOLICA

Share Button