Zaproszenie XXI MFT „Folk Przystań” Gorzów 2014

 Ogłoszenie

Szanowni Państwo!

Pragnę z radością poinformować, że już 30 czerwca 2014 roku w sąsiednim Gorzowie Wielkopolskim rozpocznie się XXI Międzynarodowy Festiwal Tańca Gorzów 2014 „Folk Przystań”. Dzięki tej wielkiej imprezie do Gorzowa zjadą dziecięce i młodzieżowe zespoły z dwóch kontynentów, a mieszkańcy całego regionu będą mieli niecodzienną możliwość podziwiania gości prezentujących inne kultury, tańce, zwyczaje oraz tradycje. Mam nadzieję, że tak wielkie w skali regionu oraz kraju przedsięwzięcie zdobędzie Państwa zainteresowanie oraz pozostałych mieszkańców Państwa gminy i włączą się oni jako widzowie do XXI MFT „Folk Przystań”.
Mając na uwadze, by Festiwal prezentował jak najwyższy poziom, zarówno w odczuciu uczestników, jak i odbiorców, ważne jest, by informacja o tym wydarzeniu trafiła do jak najszerszego grona mieszkańców naszego regionu. W związku z tym zwracam się do Państwa z prośbą o możliwe umieszczenie na stronie internetowej Państwa gminy materiałów promocyjnych XXI MFT „Folk Przystań” (przesyłam w załączeniu) oraz o inny możliwy sposób promowania wspólnego wydarzenia, przede wszystkim przekazanie tej informacji zespołom ludowym w Państwa gminie, które na pewno będą zainteresowane obcowaniem z żywym folklorem świata. W tym roku jest to tym prostsze, że koncerty mają miejsce nie tylko w Gorzowie, ale i w: Witnicy, Strzelcach Kraj., Kostrzynie, Długiem, Myśliborzu, Barlinku.
Jestem pewien, że Państwa informacja będzie pomocna mieszkańcom gminy i zainteresowani skorzystają z oferty festiwalu. Zapraszam serdecznie na koncerty, a także z góry dziękuję za przychylność i zaangażowanie.

Z wyrazami szacunku
Krzysztof Szupiluk
Dyrektor XXI Międzynarodowego Festiwalu Tańca
Gorzów 2014 „Folk Przystań”
Młodzieżowy Dom Kultury
Ul. Teatralna 8
Tel. +48 602 381 795

INFORMACJE O FESTIWALU I PLAN

PLAN PROMOCJI MŁODZIEŻ

Share Button