Gminny Turniej Plażowej Piłki Siatkowej

 Ogłoszenie, Sport

W Bobrowicach 4 czerwca odbył się coroczny turniej piłki plażowej  siatkowej. Do rywalizacji na nowo wybudowanym boisku (znajdującym się na stadionie za boiskiem treningowym) zgłosiło się 8 drużyn. W upalnym słońcu dwuosobowe drużyny wytrwale walczyły o każdy punkt.

Turniej o Puchar Wójta Gminy Bobrowice wygrała drużyna „Opalenia Latynosi” z Żarkowa w składzie Radosław Podlaski i Wojciech Podlaski. Drugie miejsce zajęła drużyna „Family Team” z Krosna Odrzańskiego w składzie Marek Szuplak i Eryk Szuplak, a trzecie drużyna „Dęby 1” w składzie Adrian Waszkiewicz i Piotr Rałowiec. Zwycięskie drużyny otrzymały medale, dyplomy i nagrody rzeczowe, a pozostali pamiątkowe dyplomy.

Najweselszą drużyną turnieju była drużyna „OSP Bobrowice” w składzie Karolina Lesko i Jakub Leśko, której poczucie humoru wzbudziło wiele radości wśród kibiców. Mecze sędziowali Jan Ratajczak i Stanisław Kut.

Dla zawodników i kibiców Urząd Gminy wraz z Paniami z Sołectwa Bobrowice Renatą Dębską i Beatą Dzień-Meier  serwował napoje i poczęstunek z grilla.

Dziękujemy wszystkim osobom, które okazały pomoc w  organizacji turnieju.

 

Share Button