Azbest

 Ogłoszenie

Urząd Gminy w Bobrowicach informuje o przedłużeniu terminu składania wniosków w ramach programu „Usuwanie azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Bobrowice” w roku 2021

Informacja

 Ogłoszenie

Testy antygenowe na COVID-19 w Bobrowicach.

Od dnia 30.03.2021 istnieje możliwość przeprowadzenia testów antygenowych Covid-19 w Gabinecie Stomatologicznym w Bobrowicach . 

Pacjenci będą umawiani po uprzedniej rejestracji telefonicznej pod nr 68 444 82 92. Telefon dostępny jest w godzinach 10.00-18.00. 

Pacjenci będą umawiani indywidualnie, poza godzinami planowych zabiegów stomatologicznych .Pacjent otrzymuje zaświadczenie  o wyniku testu / j. polski. niemiecki, angielski

Testy na COVID-19 w Bobrowicach.

 Ogłoszenie

Od dnia 30.03.2021 istnieje możliwość przeprowadzenia testów antygenowych COVID-19 w Gabinecie Stomatologicznym w Bobrowicach .

Pacjenci będą umawiani po uprzedniej rejestracji telefonicznej pod nr 68 444 82 92. Telefon dostępny jest w godzinach 10.00-18.00. Pacjenci będą umawiani indywidualnie, poza godzinami planowych zabiegów stomatologicznych .

Wideokonferencja z 26.03.2021r. na temat stacji uzdatniania wody w Dychowie.

 Ogłoszenie

Jak się przedstawia sytuacja z wodą z ujęcia w Dychowie?

Jakie jest potencjalne źródło skażenia?

Jakiego rodzaju skażenia występują i jakie niosą ze sobą zagrożenia dla zdrowia?

Czy brak odpowiedniej konserwacji i przeglądów stacji uzdatniania wody w Dychowie w latach 2013-2019 ma wpływ na wydłużenie czasu poprawy jakości wody?

Po ilu latach zanieczyszczenia z gruntu trafiają do wód podziemnych?

Czy naprawdę Wójt i Urząd Gminy nic z tą sytuacją nie robią?

Ile czasu potrzeba na skuteczne i na stałe usunięcie skażeń? Miesiąc? A może rok lub dłużej?

Czy istnieje coś takiego jak idealna woda i jaką wodę mamy w Dychowie?Odpowiedzi na te i inne pytania szukaliśmy w czasie wideokonferencji zamieszczonej poniżej. Zachęcamy do oglądania.

LINK DO WIDEOKONFERENCJI PONIŻEJ

https://fb.watch/4xvFy5npkI/