Gminny Turniej Plażowej Piłki Siatkowej
W Bobrowicach 4 czerwca odbył się coroczny turniej piłki plażowej siatkowej. Do rywalizacji na nowo wybudowanym boisku (znajdującym się na stadionie za boiskiem treningowym) zgłosiło się 8 drużyn. W upalnym słońcu dwuosobowe drużyny wytrwale walczyły o każdy punkt.
Turniej o Puchar Wójta Gminy Bobrowice wygrała drużyna „Opalenia Latynosi” z Żarkowa w składzie Radosław Podlaski i Wojciech Podlaski. Drugie miejsce zajęła drużyna „Family Team” z Krosna Odrzańskiego w składzie Marek Szuplak i Eryk Szuplak, a trzecie drużyna „Dęby 1” w składzie Adrian Waszkiewicz i Piotr Rałowiec. Zwycięskie drużyny otrzymały medale, dyplomy i nagrody rzeczowe, a pozostali pamiątkowe dyplomy. Czytaj dalej…
















